Trwałe – skuteczne – bezbolesne – usuwanie owłosienia laserem

Nadmierne, szybko odrastające, o ciemnym zabarwieniu, twarde – wiele osób ma problem z owłosieniem różnych partii ciała. Z tego powodu czują się niekomfortowo, nieatrakcyjnie. Próbują wszelkich domowych sposobów aby się go pozbyć. Codzienne golenie, depilacje woskiem, depilacje depilatorem domowym. Niestety włoski odrastają i stają się coraz twardsze, a co za tym idzie trudniejsze do usunięcia. Skóra pokryta włosami narażona jest na liczne bakterie, drobnoustroje, podrażnienia. Szybciej też się poci, co sprzyja nieprzyjemnemu zapachowi. Za względów higienicznych oraz pielęgnacyjnych warto rozważyć jedną z możliwości, którą jest depilacja laserem. Jest to skuteczna, bezpieczna metoda, dająca doskonałe efekty. Zabieg jest bezbolesny i daje komfort osobie, która poddawana jest tego rodzaju zabiegowi. Jest to doskonała metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała w trwały sposób. Innowacyjną metodą, stosowaną w dziedzinie medycyny estetycznej jest laser Vectus. Jest to nowoczesny laser diodowy. Do tego zabiegu wykorzystywana jest specjalna głowica, której światło niszczy komórki  macierzyste wokół mieszków włosowych, dzięki czemu nie ma możliwości ich odrastania.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Po przeprowadzonym zabiegu, w miejscu gdzie został przeprowadzony możemy zauważyć delikatne zaczerwienienie skóry, które bardzo szybko znika. Nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych, które zagrażałyby osobie, u której zabieg został przeprowadzony.

Epilacja laserowa opinie

Depilacja laserem Vectus cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób, które skorzystały z tego rodzaju metody są bardzo zadowolone z końcowych efektów. Cieszą się zdrową, zadbaną, piękną skórą bez zbędnego owłosienia. Jest to zabieg skuteczny, dający bardzo duże rezultaty. Efekty zauważalne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Na końcowy efekt trzeba poczekać i poddać się serii zabiegów. Uzależnione jest to od obszaru oraz rodzaju owłosienia, na którym przeprowadzany jest zabieg.

Depilacja laserowa koszt

Cena depilacji laserem Vectus uzależniona jest od obszaru depilowanego ciała, ilości zabiegów. Ważne jest aby zastanowić się nad zakupem pakietu, kompletu zabiegów na daną partię ciała lub na kilka partii ciała. W takim przypadku cena jest niższa. Warto zapoznać się z dokładną ofertą depilacji laserowej w Gdyni oraz cennikiem na stronie internetowej – https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html.

Depilacja laserowa a ciąża

Warto przed dokonaniem tego rodzaju zabiegu poradzić się swojego lekarza ginekologa, położnika, czy tego rodzaju zabieg może niekorzystnie wpłynąć na nienarodzone dziecko. Czasem warto poczekać z depilacją do momentu rozwiązania.

Do najczęstszych obszarów ciała, na których dokonywany jest zabieg zaliczają się:

  • depilacja laserowa twarzy, może być to na przykład regulacja brwi lub baczków lub innych części na twarzy, gdzie pojawiło się nadmierne owłosienie, wykonywane jest za pomocą małej głowicy.
  • depilacja laserowa wąsika – tego rodzaju zabieg przeprowadzany jest u pań, które mają ciemne owłosienie, panowie też chętnie poddają się temu zabiegowi aby uniknąć codziennego golenia. Usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy, ze względu na niewielki obszar poddawany zabiegowi.
  • depilacja laserowa pach – jest bardzo przydatna latem, wtedy najwięcej się pocimy, a we włoskach powstają bakterie i drobnoustroje oraz nieprzyjemny zapach
  • depilacja laserowa nóg – dotyczy przede wszystkim pań, może dotyczyć całych nóg lub tylko ich części: łydek lub ud, zabieg przeprowadzany jest za pomocą dużej głowicy.
  • depilacja laserowa pleców – tego rodzaju depilacji poddają się przede wszystkim panowie, o bujnym, nadmiernym, owłosieniu, na całej partii pleców, zabieg wykonywany jest za pomocą dużej głowicy, ze względu na dużą powierzchnię, która jest poddawana zabiegowi.
  • depilacja laserowa okolic intymnych – zabieg ten wykonywany jest tylko u pań, u panów nie wykonuje się tego rodzaju depilacji ze względów zdrowotnych.

Depilacja laserowa jest bezpieczna, bezbolesna, skuteczna, dająca trwały efekt. Jest to zabieg, który poprawia zarówno wygląd skóry jak i samopoczucie osoby, która poddała się tego rodzaju zabiegowi. Skóra staje się zdrowsza, gładsza, bez zbędnego owłosienia. Warto z niej skorzystać aby raz na zawsze pozbyć się owłosienia z dowolnej partii ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

58 − = 48