Depilacja laserowa w Gdyni: najlepszy zabieg na nadmiar owłosienia

Dla wielu ludzi nadmiar owłosienia jest bardzo krępującym problemem. Szczególnie wtedy, gdy owłosienie pojawia się w widocznym miejscu – na przykład na twarzy w przypadku kobiet. Wtedy Panie próbują różnego rodzaju domowych metod – używają maszynek go golenia, wosków, depilatorów, kremów, a włoski nadal się pojawiają i stają się coraz ciemniejsze, coraz twardsze, coraz trudniejsze do usunięcia. Czy można trwale usunąć owłosienie na twarzy i ciele?

Laser Vectus – odpowiedź na nadmiar owłosienia

Bardzo skuteczną, a zarazem trwałą metodą jest depilacja laserowa z użyciem urządzenia Vectus. Jest to depilacja dająca ogromne rezultaty, które zauważalne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Końcowy efekt można dostrzec dopiero po kilku zabiegach, a po serii należy wykonać zabieg przypominający.

Liczba zabiegów uzależniona jest od rodzaju owłosienia oraz powierzchni ciała, która zostaje poddana zabiegowi. Ile zabiegów należy wykonać – to pytanie do kosmetologa, który ustala tę kwestię na konsultacjach. Zabieg można powtórzyć pomiędzy czwartym, a dwunastym tygodniem od poprzedniego. W tym czasie nie można wyrywać włosków.

Czym jest Laser Vectus?

Innowacyjnym technologicznie urządzeniem jest laser Vectus. Jest to laser diodowy, który radzi sobie doskonale z każdym rodzajem owłosienia, na różnych częściach ciała. Wyposażony jest w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest przenika w głąb skóry za pomocą światła lasera. Tam niszczy nieodwracalnie komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Włoski nie mają możliwości regeneracji, odbudowy, odrastania. Jest to więc metoda o trwałych skutkach, ponieważ usuwa włoski na zawsze, uniemożliwiając im odrost. Warto jej się poddać, kiedy dotyka nas problem wrastających włosków – podczas depilacji uniemożliwiony zostaje taki proces, który odpowiada za rośnięcie włosów pod skórą.

Skóra po zabiegu jest zdrowsza, pozbawiona bakterii oraz drobnoustrojów znajdujących się pomiędzy włoskami. Dzięki tej metodzie unikamy także nieprzyjemnego zapachu, związanego z nadmiarem owłosienia w newralgicznych miejscach.. Sprawdza się to przede wszystkim w upalne letnie dni kiedy skóra najbardziej narażona jest na wzmożoną potliwość. Laser Vectus do depilacji laserowej ciała i twarzy

Każdy, kto ma problem z ciemnymi włoskami, może go szybko rozwiązać. Wybór takiej skutecznej i bezbolesnej laserowej depilacji to szansa na piękny i atrakcyjny wygląd!

Depilacja laserowa w Gdyni – umów się już teraz!

Nie czekaj – zadzwoń na podany numer lub przyjdź do gabinetu kosmetologicznego:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Po zabiegu, w miejscu poddawanym zabiegowi może pojawić się podrażnienie i zaczerwienienie. Można stosować kosmetyki dla skóry podrażnionej, by zminimalizować ewentualny rumień, jednak nie jest to potrzbne.

Laserowe usuwanie owłosienia laserem diodowym Vectus jest najskuteczniejszą, najbezpieczniejszą metodą na trwałe usuwanie owłosienia. Jest to metoda, która cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród osób, które już z niej skorzystały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 7