Ultraformer III HIFU – lifting ciała bez skalpela

Ultraformer III HIFU to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który można stosować praktycznie na całej powierzchni ciała. Ten nowoczesny sposób na lifting twarzy oraz innych dowolnie wybranych części ciała, swoje działanie opiera na zastosowaniu fal ultradźwiękowych. Niewątpliwą jego zaletą jest to, że wystarczy tylko jeden zabieg, aby widoczne były efekty terapii. Kolejną, że jest to wiodący na rynku, rewelacyjny sposób na bezinwazyjny lifting twarzy oraz reszty ciała.

Na czym polega zabieg Ultraformer III HIFU?

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Działanie urządzenia opiera się na technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skóra zostaje poddana działaniu ultradźwięków, czyli dźwięków, które są bardzo wysokie, a przez to niesłyszalne dla człowieka. Posiadają one bardzo wysoką częstotliwość, co sprawia, że powodują obkurczenie się tkanek i powstanie mikrouszkodzeń, które wpływają na pobudzenie reakcji produkcji włókien kolagenu, który jest białkiem zapewniającym skórze elastyczność. W efekcie uzyskuje się zdecydowaną poprawę stanu skóry, czyli odzyskuje ona jędrność.

Podczas bezinwazyjnego liftingu twarzy do skóry przykładana jest specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek i powodują ich obkurczenie. Cały zabieg trwa 30-120 minut i nie wymaga znieczulenia. Ultraformer III posiada możliwość regulowania głębokości wnikania fal (1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm, 9 mm), dzięki czemu możliwe jest precyzyjne działanie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Efekty, jakie daje lifting ciała bez skalpela

Do pozytywnych efektach pojawiających się już po jednym zabiegu można zaliczyć:

 • poprawa kondycji skóry – odzyskuje jędrność, sprężystość i elastyczność
 • poprawa kolorytu skóry
 • redukcja zmarszczek na czole, szyi oraz wokół oczu
 • redukcja podwójnego podbródka
 • redukcja nadmiaru skóry po utracie wagi
 • poprawa linii żuchwy oraz uniesienie brwi

Rezultaty są widoczne już w ciągu 2-3 miesięcy od wykonania zabiegu.

Kobieta po zabiegu HIFU

Pacjentka po skorzystaniu z bezinwazyjnego liftingu twarzy

Lifting twarzy i ciała – wskazania i przeciwwskazania

Ultraformer III HIFU jest zalecany w przypadku:

 • posiadania wiotkiej skóry ciała
 • drugi, podwójny podbródek
 • nadmiar skóry po znacznej utracie wagi
 • zmarszczki
 • zapobieganie utracie sprężystości skóry

Lifting ciała nie jest natomiast przeznaczony dla:

 • kobiet w ciąży i podczas okresu karmienia
 • osób chorujących na nowotwory
 • osób cierpiących na zakażenia bakteryjne i wirusowe (np. opryszczka) w miejscu, na które ma być zastosowany zabieg

Jak przygotować się do zabiegu Ultraformerem III HIFU?

Do zabiegu nie są potrzebne żadne szczególne przygotowania. Ten innowacyjny lifting twarzy bez skalpela nie tylko jest bezbolesny i nie wymagający znieczulenia, ale też bardzo wygodny. Od razu po zabiegu można wracać do swoich obowiązków, a sam zabieg można przeprowadzać niezależnie od pory roku i innych czynników.

5 replies on “Ultraformer III HIFU – lifting ciała bez skalpela”

 1. Kida-1988 pisze:

  Tolerancję na ból mam bardzo słabą, więc zastanawiam się nad tym zabiegiem. Niby nie boli, ale w razie czego można prosić o jakieś znieczulenie?

 2. zosieńka pisze:

  serio zabieg nic nie boli ale w sumie trzeba zawsze sie zapytac jak boli czy moga dac ci cos na znieczulenie miejscowe. ja bylam dobre dwa lata temu i dobrze wspominam zabieg liftingu twarzy a robilam sobie zmarszczke palacza

 3. Rozalia Toma. pisze:

  Ja też byłam ale dośc niedawno i było OK. Jakoś przed świętami B.N. sie wybrałam i hifu zrobił dobrą robotę. Poza tym jeszcze dalej używam kremów na zmarszczki bardzo nawilżającego z ruszczykiem i lawendą i do tej pory jest bardzo ladnie.

 4. soffi_6665 pisze:

  Moja siostra była i po jej brzuchu widać, ze lifting ciała się udał.. ja jeszcze nie mam co poprawiać, ale po niej widać, że jakby go wyprała w perwollu xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 3 =