Skuteczny zabieg na cellulit istnieje!

Modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, oraz zatrzymanie procesu jakim jest starzenie się skóry to dziś główne powody wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Producenci sprzętu medycznego oraz kosmetycznego prześcigają się w nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach, oferując coraz to nowe urządzenia i zabiegi. Urządzenie Icoone to kompleksowe rozwiązanie wszystkich wymienionych wyżej problemów. Jego budowa oraz unikalny system głowic, są gwarancją spektakularnych oraz trwałych efektów.

Icoone efekty

Głowice Icoone wyposażone zostały w specjalny system rolek masujących z otworami wytwarzającymi aż trzy różne rodzaje podciśnienia. Przed zabiegiem, pacjent zakłada specjalny przylegający kostium, którego zadaniem jest pogłębianie efektów oraz dbanie o komfort i bezpieczeństwo. Relaks, głębokie odprężenie oraz rozluźnienie to efekty odczuwalne już w trakcie wykonywania zabiegu. W dzisiejszym, zabieganym, pełny stresów życiu – zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Icoone mają działanie wielotorowe oraz są korzystne tak samo dla ciała jak i dla umysłu.

Skuteczny zabieg antycellulitowy

W skutek wykorzystywania głowic Icoone na twarz, cera całej twarzy a zwłaszcza wiotka skóra na policzkach oraz pod oczami ulega wyraźnemu napięciu, rozświetleniu oraz odmłodzeniu. Głowice Icoone działają w taki sposób, że tkanka tłuszczowa jest w bezpieczny sposób rozbijana oraz w efekcie wydalana z organizmu. Naczynia krwionośne oraz limfatyczne ulegają wzmocnieniu oraz pobudzeniu, ich drożność i praca wyraźnie się poprawiają a to skutkuje poprawą jakości skóry oraz samopoczucia pacjenta.

Pierwsze widoczne efekty można zauważyć od razu po zakończeniu pierwszej sesji zabiegowej. Dla uzyskania najbardziej spektakularnych oraz trwałych efektów zaleca się wykonanie serii przynajmniej 10 zabiegów w maksymalnie tygodniowych odstępach. Wskazane jest też utrwalanie efektów poprzez wykonanie zabiegu przypominającego raz w miesiącu.

Zabieg Icoone jest całkowicie bezpieczny oraz zupełnie bezbolesny. Pacjent nie musi przygotowywać się w sposób szczególny do niego. W zależności od oczekiwanych efektów oraz nakładu pracy jaki należy wykonać na danej partii ciała, zabieg trwa od 30 do 60 minut. Zabieg Icoone nie posiada szczególnych skutków ubocznych, bezpośrednio po wyjściu z gabinety można bezpiecznie prowadzić pojazdy oraz wykonywać pracę. Aby spotęgować otrzymane efekty oraz możliwie jak najszybciej osiągnąć ostateczne efekty konieczne jest właściwe nawodnienie organizmu. Organizm musi mieć możliwość oczyszczenia się z rozbitych komórek tłuszczowych oraz złogów limfatycznych a bez odpowiedniej ilości wody w komórkach będzie to bardziej czasochłonne. Zaleca się wiec przyjmowanie przynajmniej 2 litry wody na dobę (nie licząc innych płynów).

Zabieg Icoone mimo swojego bezpieczeństwa oraz skuteczności posiada również kilka przeciwwskazań. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią niestety nie mogą poddawać się zabiegowi, z uwagi na bezpieczeństwo oraz zdrowie dziecka. Osoby chore na nowotwory oraz choroby przewlekłe powinny przed zabiegiem skonsultować możliwość jego wykonania z swoim lekarzem prowadzącym. Infekcje wirusowe, choroby skóra, a w szczególności jej stany zapalne, całkowicie dyskwalifikują możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

60 − = 54