Efekt minimalny i maksymalny – który wybierasz?

Gładkie i młodo wyglądające ciało to obiekt pożądania tak i wśród kobiet, jak i mężczyzn. Każdy z nas chce wyglądać atrakcyjnie i nie ma w tym nic dziwnego. Żyjemy w czasach, kiedy wygląd ma znaczenie. Dlatego też coraz więcej czasu spędzamy na dbaniu o siebie zabiegami takimi jak depilacja laserowa.

Nietrudno jednak zauważyć, że długie godziny poświęcone na różnego rodzaju domowe zabiegi nie zawsze przynoszą spodziewane efekty. Niejednokrotnie musimy zadowolić się chociaż niewielką poprawą, choć przecież producent kosmetyku obiecywał tak wiele… Jednak w kwestii dbania o ciało mamy dużo więcej możliwości niż tylko wydawanie ostatnich pieniędzy na drogeryjne specyfiki, a następnie poświęcaniu długich godzin na ich aplikację i powtarzanie tych wszystkich zabiegów do upadłego. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i szeroka oferta profesjonalnych zabiegów na ciało. W śród nich znajdziemy zabiegi mniej lub bardziej popularne. Należą do nich zwłaszcza drenaż limfatyczny, peelingi, masaże czy laserowe usuwanie owłosienia. I to właśnie na temat tego ostatniego warto dowiedzieć się nieco więcej, bowiem efekty, jakie daje ten zabieg, są nieporównywalnie lepsze od tego, co zdołasz osiągnąć samodzielnie. Depilacja laserowa to metoda, nad której wyborem nie trzeba zbyt długo się zastanawiać.

Zdecydowałam się na zabieg, ale jaki laser przyniesie mi najlepsze efekty?

To pytanie powinno być jednym z pierwszych, które należy zadać przed umówieniem się na wizytę do gabinetu kosmetycznego, bowiem do laserowego usuwania owłosienia stosuje się różnego rodzaju sprzęt. Ten zaś może dać nam lesze bądź gorsze efekty. Aby mieć pewność, że zabieg przebiegnie szybko i będzie dla nas komfortowy warto zdecydować się na depilację laserem diodowym. Jednym z takich urządzeń jest między innymi laser Vectus, który poza szeroką, a przez to wysoce wydaja głowicą, posiada także szereg innych rewolucyjnych rozwiązań. A co najważniejsze, dzięki skupieniu się lasera wyłącznie na włosie, Twoje ciało pozostanie nienaruszone. Oznacza to, że w przypadku depilacji tym urządzeniem możesz zapomnieć o oparzeniach i innych niechcianych skutkach ubocznych. A jeśli już o efektach mowa, to zobaczysz je natychmiast po zabiegu. Możesz również zdecydować się na całą serię, którą zaleci Ci specjalista. Dzięki temu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już na zawsze. Jest to chyba kusząca propozycja? Poddając się depilacji laserowej zyskujesz:

  • precyzyjnie wydepilowane ciało;
  • więcej pieniędzy (w końcu nie będziesz wydawała majątku na akcesoria do depilacji);
  • trwały efekt;
  • czas, który możesz wykorzystać na przyjemności!

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej nie jest skomplikowany, przez co Twoja wizyta w gabinecie kosmetycznym nie potrwa długo. Jedna sesja trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od obszaru ciała, który podamy depilacji. Przed właściwym zabiegiem specjalista przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, aby jak najlepiej dostosować epilację do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu. Następnie, przykładając urządzenie do ciała, usunie włosy. To  wszystko! Laserowe usuwanie owłosienia nie należy do szczególnie bolesnych metod. A jeśli właściwie wybierzesz sprzęt to zabieg może
być naprawdę komfortowy.

Jeżeli odczuwasz zainteresowanie trwałym usunięciem swojego owłosienia, skontaktuj się z nami pod:

Depilacja laserem Gdynia w Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =