Najlepsze sposoby na pozbycie się cieni pod oczami

Jeśli mamy widoczne cienie pod oczami, warto się ich pozbyć, stosując jedną z najnowocześniejszych metod.


Efektywne usuwanie cieni pod oczami

Mobilift zapewnia bardzo precyzyjną stymulację tkanki. Istnieje ponad tysiąc możliwych ustawień. Tkanka jest stale monitorowana przez przezroczystą komorę, aby sprawdzać przekrwienia. Urządzenie dociera do wrażliwych obszarów. Stymulacja tkanki wzrasta do 270%. Producent zapewnia trzy obracające się rolki dla precyzyjnych zabiegów.

Najlepsze sposoby na cienie pod oczami

Zabieg laserowy Emerge przyspiesza naturalny proces odmładzania skóry, pomagając organizmowi szybciej rozbijać stare, uszkodzone komórki, ale nie posuwa się tak daleko, aby całkowicie zniszczyć uszkodzone komórki i włókna kolagenowe. Dlatego jest bardziej bezpieczny, pozostawia mniej uszkodzeń i wymaga mniejszej opieki pooperacyjnej, daje spektakularne efekty, pomimo tego, że są one wolniejsze.

Dermapen przenosi do 80% więcej miejscowych składników odżywczych, umożliwiając penetrację w głąb fibroblastów skóry właściwej, karmiąc komórki, znajdujące się w skórze właściwej i warstwach podstawowych. Zwiększa to absorpcję składników aktywnych w skórze, stymulując naprawę na poziomie komórkowym i przyspieszając regenerację komórek naskórka skóry.
Średnio zabieg Mezopen trwa około 1,5 godziny. Przed rozpoczęciem zabiegu na obszar, który ma zostać poddać leczeniu, nakłada się miejscowy krem znieczulający na około 30 minut.

Sprawdzone zabiegi pod oczy

Terapia ultradźwiękowa, od lat stosowana w obrazowaniu i niektórych metodach leczenia, pomaga teraz pozbyć się cieni pod oczami. Ultradźwięki wykorzystują nieinwazyjną energię ultradźwiękową, aby poprawić brwi, szyję i podbródek. Mogą też wygładzać linię dekoltu (okolicę klatki piersiowej) i zmarszczki.

Zaawansowane metody leczenia odmładzającego pollogenu udowadniają klinicznie, że zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek w bezpiecznych, skutecznych i praktycznie bezbolesnych zabiegach. Pollogen opracował 5 technologii, które udowodniono klinicznie w celu skutecznego leczenia wszystkich typów zmarszczek – TriPollar, TriLipo, Hybrid Energia, Voluderm i TriFractional, ciepło generowane podczas zabiegu powoduje, że włókna kolagenowe kurczą się, są one kluczowymi składnikami strukturalnymi skóry, powodującymi jej natychmiastowe kurczenie.

Szybka likwidacja cieni pod oczami

Maximus to zaawansowana estetycznie aparatura medyczna, która łączy cztery warstwy skóry, zapewniając pełne efekty przeciwstarzeniowe i modelujące twarz. System Maximus firmy Pollogen to wyjątkowa oferta, która pozwala profesjonalistom z dziedziny medycyny estetycznej leczyć wszystkie cztery warstwy skóry i radzić z szerokim wachlarzem problemów skóry.

Najlepszy zabieg pod oczy

Surgen zapewnia znaczące, ale naturalnie wyglądające efekty. Przede wszystkim pomaga poprawić objętość skóry, redukcję zmarszczek, odmłodzenie skóry i lifting. Unikalna metoda leczenia pozwala na ciągłe odmłodzenie – dzięki temu wyniki są z czasem coraz lepsze.
Sprawdzona pielęgnacja okolic oczu. Masaż jest sekretem, jak skutecznie się pozbyć wszelkich niedoskonałości skóry. Podczas masażu jest bowiem uruchamianych aż 40 mięśni twarzy. Dzięki takiej pielęgnacji, możemy uzyskać dodatkowe korzyści z naprawdę dobrze działających produktów do twarzy.

 

Jak wiec widać, nowoczesne zabiegi skóry w okolicach oczu dysponują bardzo szerokim wachlarzem urządzeń, dostosowanych do twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 3 =